Hakkımızda

We have an awesome earth or our world is a little bit different.

Kreatif İçerik Ajansı Arıyorsanız, Endişelenmeyin Doğru Yerdesiniz!

Boşuna demedik; Leonardo Da Vinci’nin altın oranından ilham alıyoruz diye… Peramind kreatif içerik ajansı olarak kusursuzluğa ve başarıya; başından sonuna kadar takıntılıyız.

Kreatif içerik ajansı olarak yaptığımız her işin, kalemimizden çıkan bir
kelimenin ve oraya buraya çekiştirdiğimiz her pikselin başından sonuna
mükemmel olması için çok çalışıyoruz. Neredeyse her sektörden
müşterimizle, uzunca bir yolda birlikte yürüyoruz.

NELER YAPIYORUZ?
Sosyal Medya

PeraMind kreatif içerik ajansı olarak dijital dünyanın bi’ başkası olmanız için markanıza özel grafikler tasarlayıp onu bir başka konuşturuyoruz.

SEO Tabanlı & Kreatif İçerik

Site trafiğinizi artırarak Google’da en üst sıralarda yer almanız için içeriklerinizi en doğru stratejiyle kaleme alıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kreatif içerik ajansı olarak ihtiyacınız olan logo, kartvizit, antetli kağıt, etiket… Yani markanıza ait her şeyi bir paralelden üretiyoruz.

01.

Yaratıcılık.
Yenilikçi Yetenek.

Duygulara, yeni bakış açılarına ve saçmalamaya; saçmalarken keşfetmeye, notlardan ve doğadan ilham almaya bağımlılığımız var… Bir de sabahlanan geceler ve filtre kahveye tabi…

02.

Teknoloji.
Deneyimli Paraleller.

Kreatif içerik ajansı olarak kendi evrenimizdeyiz diye teknolojiden uzaklarda değiliz tabi ki… Şuradayız, işte şurada… En önde… Pratik çözümler, yenilikler ve altın oranın peşindeyiz… Gördünüz mü? Mona Lisa mı o?

03.

Keşif.
Tutuklu Keşifler.

Her gün, yeni bir yanımızı keşfediyoruz. Markanızla çalışmaya başladığımızda da pikselleri oraya buraya çekiştirirken aynı şey oluyor… Aaa, geliyor… Geliyor ya.. İlham geliyor… Standardı, klişeyi; olmayacak olanla kesiştirmeyi seviyoruz.

Dijital dünyanızı profesyonelleştiriyoruz!
Çok katmanlı dijital dünyanın içerisinde kaybolmanıza izin vermiyoruz!
Kurumsal kimlik çalışmalarınızın yanında sosyal medya, web sitesi, blog yönetimi, basın bültenleri ve sunumlarınız için paralel evrenimizde sağa sola koşuşturuyoruz.
Kreatif içerik üretimi, hikayeleştirme ve tasarım konusunda her sektörden harika müşterilerle çalıştığımız için gerçekten şanslıyız.
Bakış Açımız

Kendi paralelimizde yürürken keşfettiğimiz kusursuz imgeleri; kelimelerimize, çizgilerimize ve tasarımlarımıza aktarırken; kusurlu yanlarımıza meydan okuyarak selam veriyoruz; duygulara dokunuyoruz. Kusurlu yanlarımızı bağışlıyoruz. En iyisi…

Misyonumuz

Zamanın da ötesinde, müşterilerimiz için zamansız ve benzersiz işler yaparak markalara imza niteliğinde kimlik kazandırıp; müşterilerimizin kendi sektörlerindeki başarı hikayelerine ortak oluyoruz.

LOELOGO-2

WCM Group firmamıza ait web sitelerimizin metin ve sloganları için PeraMind ile çalışmaya başladık. İşlerini titizlikle yapıp taleplerimizi fazlasıyla karşılayan PeraMind ekibine teşekkürler.

Emre G.
WCM Group Owner

PeraMind kreatif içerik ajansı’nın çalışma sistemi gerçekten harika! İçerikler tamamen yaptığı işe özel ve kusursuz… AlphaSoft olarak uzunca yıllar birlikte yürüyeceğimizden eminiz! PeraMind ekibine sonsuz teşekkürler…

Mohammed A.
AlphaSoft Founder

PeraMind ekibine teşekkürler! İşini zevkle yapan, kreatif ve çözüm odaklılar! Çalıştığımız süreç boyunca herşey beklentimizin üzerindeydi… Yeni projelerimizde de PeraMind ile çalışmaya devam edeceğiz…

Mücahit P.
N Wire / Co Founder
Markanız ve hikayeniz için en iyilerle çalışın
  • Web sitenizi ve içeriklerinizi mükemmelleştirelelim
  • Kurumsal kimlik çalışmalarınızı hayallerinizin ötesine taşıyalım
  • Sosyal medyada markanızı ve sesinizi duyuralım
  • E-Ticaret sitendeki satışları maksimuma çıkartalım
  • SEO çalışmaları ile organik trafiğinizi artıralım
Tüm Avantajlar
PeraMind Ekibi İle Tanışın
Birlikte bir okyanusuz.
Küçük bir grup düşünceli, kendini adamış insanın dünyayı değiştirebileceğinden şüpheniz olmasın. Aslına bakarsanız, dünyayı değiştiren tek şey de bu.

PeraMind Graphic Designer

Berk
GRAPHIC DESIGNER
Creative Studio Head

Creative Studio Head

Betül
CREATIVE STUDIO HEAD